Facebook Omluvy a náhrady
Orientační běh

Zasílání novinek

Chcete posílat novinky a informace o dění a akcích v Cirkus - centrum pro rodinu?

Ověření

V Cirkusu se stále něco děje ...

26.6.2017 Přehled nových kurzů na první pololetí školního roku 2017/2018 a možnost zapisovat se do nich najdete nově na adrese https://centrumcirkus.webooker.eu.
12.01.2017 Naléhavě prosíme všechny návštěvníky Cirkusu, pokud se k nám dopravují autem, aby neparkovali přímo v okolí domečku!
K parkování prosím využijte parkovací místa v Polabské ulici naproti restauraci U Herčíků nebo v ulici Danielova při vjezdu z Bělomlýnské. Pak je to k nám už kousek. Buďme ohleduplní k obyvatelům této klidné části Čakovic. Děkujeme.
13.10.2015 Děkujeme firmě Rossmann, která nám do Domečku v rámci projektu Sítě MC "Spolu pro mateřská centra" darovala větší množství hygienických potřeb.
17.11.2015 Milí příznivci a klienti Mateřského centra Cirkus,
před několika týdny jsme se od vedení městské části dozvěděli, že pozemek, na kterém stojí i náš Domeček, bude využit k výstavbě nové základní školy.
Při rozhodování o umístění nové školy radní vybírali z několika variant a tato se jim v současné době jeví jako nejschůdnější. Radní Vintiška nám přislíbil, že budeme mít možnost využívat naše prostory do konce tohoto školního roku. Poté se však budeme muset vystěhovat a najít novou cirkusovou základnu.
Na radnici jsme již jednali o poskytnutí možných náhradních prostor, padlo několik nápadů na řešení, ale konkrétní návrhy zatím nemáme. Zvažujeme i vybudování vlastních prostor na obecním pozemku, je to však finančně velmi náročné. Zajímáme se proto i o využití evropských grantů.
Rádi bychom zachovali všechny aktivity, které vám Cirkus dosud nabízí, proto aktivně hledáme nové zázemí. Budeme rádi také za vaše případné podněty a návrhy na řešení této nesnadné situace. O jejím vývoji Vás budeme informovat.
Katka Arnotová, Šárka Slavíková, Jiřina Maradová, Gábina Kocourková a Martina Černá
Podívejte se na virtuální prohlídku Domečku.
Informace o kurzech YAMAHA Class Zuzany Bartošové poskytne Zuzana Bartošová, tel: 732655396, email: zubasa@seznam.cz.
27.05.2014 Mateřské centrum Cirkus slavilo loni 10. narozeniny! Na oslavě, která proběhla v neděli 25. května u Čakovického zámku, vystoupil kejklíř Vojta Vrtek s pohádkou, proběhla žonglérská a výtvarná dílna, konaly se závody na kolech, byly připravené ukázky frisbee, zahrála kapela Pískomil se vrací a přijela malá ZOO z Miškovic. Oslava se velmi vydařila, děkujeme, že jste se zúčastnili, a děkujeme všem, kdo Den s Cirkusem připravili, a všem, kdo ho podpořili.